КОНТАКТИ

Зателефонуйте нам:   +38 (044) 586-53-39

Як з нами зв'язатися:

вул.В.Хвойки, 21,

Оболонський р-н

bсvesta@gmail.com

www.vesta-center.com

Напишіть нам:

Відправляю повідомлення...

Помилка! Спробуйте ще раз.

Повідомлення відправлене

Як до нас дістатися:

Пішоходам:

в 15-20 хвилинах ходьби знаходиться станція метро «Почайна» (кол. "Петрівка"), є зупинки громадського транспорту (прямі маршрути з Троєщини, Борщагівки, Салютної, р-ну Виноградарь, від м. Лук'янівська, м. Дорогожичі, м. Нивки, м . Шулявська, м. Почайна до зупинки «Новокостянтинівська»).

 

Для водіїв:

заїзди з вул. Новокостянтинівська, вул. О. Теліги.

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено