ПРОСТІР ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

БЦ "ВЕСТА"

вул.В.Хвойки, 21. Оболонський р-н

(офіси та склади)

БЦ "АРМ ТЕК"

вул. Бориспільська, 7. Дарницький р-н

(офіси та склади)

БЦ "ЛИБІДЬ"

вул. К. Малевича, 86-П. Голосіївський р-н

(офісний центр)

БЦ "ЗАЗИМ'Я"

сел. Зазим'я, вул. Радгоспна, 6. Броварський р-н

(офіси та склади)

БЦ "РЕНТА СІТІ"

вул. Якутська, 10. Святошинський р-н

(офіси та склади)

БЦ "CityZenPark"

вул. Васильківська, 30. Голосіївський р-н

(офісний центр)

ПРО КОМПАНІЮ ВЕСТА

 

Компанія ВЕСТА є партнером бізнес центрів та офісно-складських комплексів. Більше 20 років успішно здаємо в оренду офіси та склади за помірною орендною ставкою. В даний час пропонуємо в оренду для вашого бізнесу офіси різної площі та планування; складські площі (капітальні та ангари); виробничі приміщення.

 

Переваги наших приміщень: офіс та склад на одній території; приємні ціни; можливість орендних канікул; зручна транспортна розв'язка; телефонія, інтернет, контрольно-пропускна система.

 

За час свого існування на ринку комерційної нерухомості ми навчилися створювати комфортні умови для вашого бізнесу!

 

20 років

НА РИНКУ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

700

УСПІШНИХ

ОРЕНДАРІВ

120 000 м²

ОРЕНДНИХ

ПЛОЩ

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ

Ми надаємо комплексні послуги з оренди комерційної нерухомості.

Без посередників та комісій!

ПОВНЕ СЕРВІСНЕ

ОБСЛУГОВУВАННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ

ПІДХІД

 КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНА СИСТЕМА

ПОМІРНА ОРЕНДНА

СТАВКА

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено