Оптимізація офісного простору

Для отримання хорошої працездатності свого персоналу багатьом компаніям доводиться приділяти велику увагу оптимізації офісного простору після знімання в оренду офісу. Як правило, це питання вирішується шляхом грамотного поділу простору. Однак якщо штат компанії складається з 3-5 осіб, то питання про розподіл особливо не стоїть. Можна просто орендувати офіс з 2 кімнатами невеликого розміру або розглянути пропозиції з оренди офісу 25 кв.м., наприклад, грамотно розставити меблі та предмети інтер'єру.

Для великих компаній з великим штатом, що знімають в оренду офіс 500 кв.м або більше, оптимізація робочого простору відбувається за допомогою офісних перегородок та меблів. Багато сучасних бізнес-центрів оснащені новими технологіями, що дозволяють ефективно спланувати приміщення та оптимізувати роботу в ньому. Якщо Ви вирішите зняти офіс у бізнес-центрі, Ви можете розраховувати на те, що Вам можуть надати перегородки та меблі.

Але якщо з якихось причин оренда в бізнес-центрі Вам не підходить, але Ви плануєте купити або зняти офіс у порожній виробничій будівлі або складі для великого штату співробітників, перегородки будуть Вам на допомогу!

Перегородки можна розділити на «легкозбірні», «трансформери» (складні та зсувні) та «мобільні», кожні з яких призначені для дня виконання певних завдань.

Легкосбірні перегородки використовуються для поділу простору будівлі чи кімнати. Вони, як правило, зроблені з прозорих матеріалів для створення загальної атмосфери згуртування та розвитку загальної корпоративної культури і мають гарну звукоізоляційну здатність. З їхньою допомогою можна відокремити кабінет керівника, співробітника, робота якого вимагає підвищеної концентрації уваги, переговорної чи дорадчої.

Перегородки-трансформери використовують для швидкого та мобільного поділу простору. Їх можна скласти, надавши зигзагоподібного вигляду, а можна просто розтягнути вздовж стіни. Це непоганий варіант для їдальні та приміщення швидкого харчування. Однак такий вид перегородок має чималу вартість та низьку звукоізоляцію.

І, нарешті, мобільні перегородки. Цей тип перегородок складається з конструкцій, що з'єднуються один з одним і ні до чого не кріпляться. Їх можна вільно переміщати всередині кімнат, що дозволяє створити різноманітні варіанти розподілу простору. Мобільні перегородки візуально ізолюють персонал один від одного та створюють локації для виділеного місця. Єдиним їх недоліком можна вважати погану звукоізоляцію.

Для оптимізації офісного простору багато компаній крім перегородок та меблів також використовують рослини, предмети мистецтва, і в деяких випадках навіть текстиль.

Ну, а якщо Ви шукаєте офіс на Петрівці в Києві або Вас цікавить оренда офісу в Оболонському районі, будь ласка, розгляньте пропозиції з оренди в бізнес-центрі Веста або зв'яжіться з нами. Наші фахівці допоможуть підібрати для Вас оптимальний варіант оренди офісу, що дозволить Вам зняти офіс на вигідних умовах.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено