Склад просто неба?

Перед тим як зняти в оренду склад просто неба і відправити продукцію на зберігання, необхідно врахувати, що вона може бути піддана різним, у тому числі не завжди сприятливим, погодним умовам. У статті розглянемо, яку продукцію можна зберігати на відкритому складі.

Під відкритим небом дозволяється зберігати вироби, які не бояться різких перепадів температури або погодних умов. Це можуть бути вироби зі сталі, чавуну, алюмінію та інших металів та сплавів, оскільки ці матеріали мало піддаються деформації чи змінам. Сюди можна віднести машини і транспорт, які використовують на вулиці в роботі або для переміщення. Бажано, звичайно, щоб вся техніка була оброблена антикорозійним матеріалом, щоб уникнути появи іржі та гнилі від дії можливих опадів.

На відкритому сладі також дозволяється зберігати будівельні матеріали, а саме залізобетонні вироби або арматуру – плити, палі та інші вироби. Допускається також зберігання цегли або шиферу, проте такі матеріали краще закрити брезентом або поліетиленовою плівкою. Деревину також можна залишати просто неба, але треба бути готовим до того, що на деяких дошках можуть з'явитися плями або вони самі можуть деформуватися.

На відкритому складі також можна зберігати вироби з бетону, гуми, скла та деяких видів пластику. А ось садові меблі зберігати просто неба небажано. Хоч і багато виробників пишуть про те, що матеріал меблів може переносити перепади температур і сильні морози, але часто вони після морозів тріскають і стає непридатними для використання. Для цього краще окремо зняти теплий склад.

Якщо потрібно зняти склад під Києвом, наприклад, на що слід звернути увагу?

Перед тим, як зняти склад в оренду, зверніть увагу на водосток. Його наявність або наявність хорошої дренажної системи є вкрай важливим фактором, тому що при виникненні сильних і рясних дощів або снігу, що тане, може виникнути питання про те, що робити з зайвою водою.

Зверніть увагу також на покриття майдану. Непогано було б, якби вона мала асфальтоване або бетонне покриття, а також місце, достатнє для під'їзду чи маневрування транспорту.

Ну і насамкінець, оцініть систему охорони та освітлення. Причому перше має доповнювати друге, а чи не бути його альтернативою.

А якщо Вам необхідно зняти склад, Вас цікавлять склади на Броварській окружній, або ж потрібно зняти в оренду складське приміщення, будь ласка, зверніться до наших спеціалістів. Вони допоможуть Вам зняти склад у Броварах чи підберуть вигідну оренду складу у Київській області.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено