Страхування офісу

Страхування грає важливу роль розвитку бізнесу. Будь-яка компанія всіх форм власності може виступати як страхувальник і застрахувати як власний, так і знятий в оренду офіс, а також будь-яке виробниче, торгове або офісне обладнання та товарно-матеріальні цінності. Це вважається стандартним набором страхування.

Крім цього «набору», будь-яка компанія може отримати і ексклюзивні умови, згідно з якими можна застрахувати як фінансові ризики, пов'язані з перервою в діяльності через знищення, пошкодження чи загибель застрахованого майна внаслідок страхових ризиків (втрати прибутку, відшкодування постійних витрат), так та додаткові витрати, пов'язані з необхідністю у найкоротші терміни відновити виробничу (господарську) діяльність Страхувальника. В останньому випадку під витратами розуміються витрати, наприклад, на розчищення території, видалення забруднюючих речовин, збирання та монтаж обладнання, тимчасову оренду, оплату експертних послуг, транспортування, розмитнення тощо.

Якщо Ви вже є страхувальником і стався випадок, який може бути визнаний страховим, Вам необхідно буде викликати аварійно-рятувальну службу, «врятувати» неушкоджене майно, якщо це можливо, а також повідомити про випадок у державні органи, уповноважені розглядати його (МВС України) , Державна пожежна охорона, комунальна служба, аварійна служба або ін.) та в страхову компанію, при цьому дотримуючись інструкцій, отриманих від неї.

Існує безліч ризиків, від яких можна застрахуватися, а саме від пожежі, затоплення водою, стихійних лих, збою спринклерних систем (помилкового включення систем пожежогасіння), крадіжки зі зломом та пограбувань, протиправних дій третіх осіб, транспортної шкоди та биття скляних елементів споруд. Можна вибрати страхування від будь-яких зазначених ризиків, але краще за все, звичайно, застрахуватися від усіх можливих ризиків пошкодження або знищення майна. Якщо Ви вирішили зняти в оренду офіс, але хвилюєтеся про страхування, то, як правило, офіси в бізнес-центрах вже застраховані. Однак, якщо Ваш знятий в оренду офіс виявився незастрахованим, також не варто хвилюватися. Ви можете самостійно оформити договір страхування зі страховою компанією. Для цього необхідно надати код ЄДРПОУ, код МФО, розрахунковий рахунок, довіреність уповноваженої особи на підписання договору (наприклад, від орендодавця), документ, що підтверджує вартість заявленого на страхування майна, та заяву на страхування та опитувальний лист.

Деякі страхові компанії надають навіть спеціальні бонуси у вигляді розстрочки оплати страхового платежу, знижок на майбутні періоди страхування, а також ризик управління підприємства за їх рахунок.

До будь-якої комерційної діяльності потрібно підходити з надзвичайною обережністю та продумувати можливі неприємності, які можуть очікувати особливо на початковому етапі. Якщо Ви вирішили зняти офіс на першому поверсі, то без страхування тут ніяк не обійтися, оскільки, крім ризиків затоплення, пожежі та пограбування, можна постраждати і від биття скляних елементів будівель несумлінними людьми. А якщо Вам необхідно просто зняти офіс на Святошино або в будь-якому іншому районі або Вас цікавить оренда офісу біля метро, будь ласка, зверніться до наших спеціалістів. Вони допоможуть підібрати для Вас офіс на Святошин або в іншому районі Києва з урахуванням усіх Ваших уподобань!

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено