Оренда офісу - приховані платежі

Якщо Ви думаєте про оренду офісу, Вам потрібно знати, що витрати на оренду складаються з численних пунктів. У витрати входять: базова ставка оренди, експлуатаційні витрати, ПДВ, комунальні послуги, депозит та аванс, оздоблення та дизайнерський проект. Маючи чітке розуміння витрат, Вам буде легше вести переговори та мати переваги під час укладання договору.

До основних витрат на оренду нерухомості можна віднести базову ставку оренди, експлуатаційні витрати (контрольовані та неконтрольовані), оплату комунальних послуг, депозит, аванс та ПДВ. По суті це платежі за користування знятого в оренду офісу. Крім таких основних витрат, Ви зіткнетеся з витратами на підготовку приміщення. Сюди можна віднести витрати на планування, дизайн-проект, оздоблювальні та ремонтні роботи та меблі.

Орендні та комунальні платежі

Знявши в оренду офіс, Вам необхідно щокварталу або щомісяця виплачувати платежі за його користування. Для орендаря зручніше, звичайно, робити платежі щомісяця, але для власника комерційної нерухомості – щокварталу, тому під час переговорів краще підняти це питання.

Комунальні платежі не входять до орендної ставки і найчастіше оплачуються окремо за фактичним споживанням послуг. Іноді вони входять у експлуатаційні витрати, у своїй електроенергія завжди оплачується лише за фактом. Перед тим як орендувати нерухомість, приділіть увагу цьому питанню (за що і як платити) і вивчіть комерційну пропозицію, яку надає власник перед підписанням договору оренди. Як правило, у ньому представлені всі показники, що належать до оренди офісу.

Парковка

Вартість оренди паркування, також не входить у вартість оренди офісу і може відрізнятися в залежності від того, виберіть підземний паркінг або наземний (у разі його наявності). Кількість машиномісць розраховується з квадратних метрів орендованої площі та територіальної місцевості. Якщо Ви хочете зняти офіс у Києві в центрі, оренда машиномісця буде дорожчою і кількість машиномісць буде меншою, але якщо Ви вирішите зняти офіс у Святошинському районі, наприклад, то оренда машиномісця буде дешевшою, а кількість машиномісць буде більшою. Тому якщо для Вас дуже важлива велика кількість машиномісць, можна сміливо орендувати офіс у Святошинському районі або в іншому спальному районі Києва.

Підготовка приміщення

На даний момент існують безліч пропозицій з оренди готової комерційної нерухомості, але часто у багатьох орендарів виникають свої побажання до нового «будинку», тому будуть потрібні витрати на послуги дизайнера, який виконає дизайн-проект та тестове розсадження в рамках нового знятого в оренду офісу, а також на оздоблювальні/ремонтні чи косметичні роботи.

Одноразові платежі

Одноразові платежі є неминучими при переїзді в новий офіс. До них можна віднести депозит у розмірі 2-3 місячної орендної плати та авансові платежі.

Різниця між депозитом та авансом

Депозит – це свого роду гарантія виконання умов договору, а також засіб забезпечення у разі несплати будь-яких платежів за договором оренди та/або заподіяння шкоди майну орендарем. Він складається із суми орендної плати, яка включає базову ставку, операційні витрати та ПДВ, а також вартість паркувальних місць. Депозит може змінюватися протягом усього терміну оренди офісу, щоб завжди відповідати ставці оренди, яку сплачує орендар у певний час.

Аванс – гроші, які зараховуються на рахунок перших днів/місяців нарахування орендної плати. Ними можна сплатити виключно орендні дні. Аванс часто практикують під час укладання попереднього договору оренди або коли, після підписання договору оренди, погоджено суттєву кількість днів/місяців, необхідних для підготовки приміщення до відкриття, після якого почнеться оплата оренди. Аванс може складатися з операційних витрат, ставки оренди та ПДВ. Під час укладання договору оренди орендар зобов'язаний сплатити депозит та аванс для забезпечення початкового виконання договору.

Ну а якщо Вас цікавить чесна оренда елітної нерухомості в Києві і Ви хотіли б зняти офіс на Святошино, будь ласка, зв'яжіться з нашими спеціалістами. Вони допоможуть підібрати для Вас офіс у бізнес-центрі «Рента Сіті», в якому Ви навіть зможете зняти офіс з меблями.

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено