Розбираємо склад-холодильник

Хороший та сучасний склад-холодильник гарантує хорошу якість продуктів харчування протягом тривалого часу, що є одним із ключових питань при виготовленні, перевезенні та подальшому продажу продукції. Дотримання температурного режиму, починаючи з виробництва продукції до її реалізації простому покупцю неможливо уявити без спеціальних холодильних камер чи холодильних складів зберігання.

На сьогоднішній день цей сегмент ринку тільки починає розвиватися і зараз значно більше компаній хочуть зняти холодильний склад у Києві для зберігання продуктів харчування, ніж є пропозиції щодо здачі в оренду складів такого типу. Внутрішнє споживання такої продукції, що швидко псується, зростає, і разом з ним зростає і тенденція її виробництва, а також імпорт.

Багато великих фірм-виробників або компаній, що займаються оптовою або роздрібною торгівлею, мають у своєму власному розпорядженні такі склади-холодильники, проте компанії менше можуть собі дозволити зняти холодильний склад.

За великим рахунком, сучасний склад-холодильник є величезною спеціалізованою будівлею, що окремо стоїть, з холодильними камерами і допоміжними і технічними приміщеннями, до якої прокладені під'їзні дороги і залізничні колії. Складські холодильники бувають різного типу, а саме:

  • морозильний склад для зберігання замороженої продукції (м'яса та птиці);
  • склади холодильники для молочних продуктів, сирів та ковбас;
  • склади-холодильники для фруктів, овочів, квітів;
  • камери дозрівання бананів;
  • камери охолодження м'яса після забою; ковбаси після виготовлення;
  • камери шокової заморозки м'яса, риби, пельменів, ягід та грибів.

Всі ці приміщення мають свої температурно-вологісні режими і перед тим як зняти в оренду склад необхідно взяти до уваги всі вимоги до продукції.

Будівництво та утримання таких специфічних приміщень фінансово витратна справа і найбюджетніше зняти в оренду складське приміщення. Якщо Вас цікавить оренда складу в Київській області, Ви хочете зняти холодильний склад, або, навпаки, зняти опалювальний склад, будь ласка, ознайомтесь з нашими пропозиціями з оренди складу або зверніться до наших спеціалістів. Вони ознайомлять Вас зі складами на Броварській окружній та допоможуть підібрати приміщення, що відповідає Вашим уподобанням та вимогам!

 

Оренда комерційної нерухомості в Києві, передмісті Києва. Зняти офіс, склад в Києві, на Петрівці, в Дарниці, у Зазим'ї. Офіс та склад на одній території в Києві. Офіс та склад від власника, без комісії. Відкриті майданчики в передмісті Києва. Здам офіс + склад. Оренда офіс + склад. Оренда складу в передмісті Києва. Оренда офісу складу Київ. Оренда офісу складу Почайна Петрівка. Оренда офісу складу Дарниця. Оренда ангару Київ. Оренда капітального складу. Оренда офісу складу без посередників. Бізнес центри Києва оренда. Орендувати офіс та склад в бізнес центрі.

Звертайтеся в компанію "Веста" - ми є власниками комерційної нерухомості в різних районах Києва (Петрівка, Дарниця, Броварський проспект). Пропонуємо в оренду офіси та складські приміщення (капітальні склади та ангари), надаємо клієнту повну інформацію: фото, планування, тарифи. Без комісій. Без прихованих платежів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: можливість орендних канікул, перепланування та редизайн приміщень за бажанням замовника.

© 2017. Всі права захищено